את מי להזמין ליום הולדת ?

את מי להזמין ליום הולדת ?

כל כך כיף כשמגיע יום הולדת של הילד, אנחנו נרתמים להכנות ומתרגשים ביחד אתו. בין ההכנות להפקת יום ההולדת אנו צרכים להכין הזמנת יום הולדת ולהזמין חברים ומכרים שישתתפו אתנו בשמחתנו. אז באמת את מי להזמין ליום הולדת? לפני שאנחנו מגיעים לשאלה הזו כדאי קודם להחליט אם אנחנו עושים מסיבת יום הולדת גדולה עם כל החברים? או מסיבה משפחתית?

יום הולדת משפחתית

נזמין כמובן את כל המשפחה ועוד חברים קרובים. חשוב שלילד שלכם יהיו גם ילדים בני גילו שהוא יוכל לשחק ולהנות. שימו לב שלא כל מה שגורם לנו הנאה בהכרח גורם גם לילד הנאה. ולכן חשוב לדאוג לפעילות מתאימה ולחגיגה שמחה שילדכם ייהנה במסיבת יום הולדתו המשפחתית.

יום הולדת עם כל החברים

אם החלטנו על מסיבת יום הולדת גדולה עם כל החברים אז כדאי להזמין ליום ההולדת את החברים מהגן\ כיתה, להזמין חברים מחוץ למוסד הלימודים, חברים מהשכונה, וגם בני דודים וילדים של משפחה. כך הילד שלכם ירגיש מיוחד עם כל האורחים שאוהבים אותו ביום הולדת שלו וכולם יקיפו אותו באהבה.

מסיבה בקונספט מצומצם

לפעמים אנו מחליטים לעשות הפעלת יום הולדת מצומצמת מפאת חוסר מקום, או תקציב. לכן כדאי לקחת בחשבון שלפעמים חלק מהילדים המוזמנים לא יוכלו להגיע מסיבות שונות. ולכן אם נזמין 10 ילדים יתכן שיגיעו רק 5 ילדים, האם לקחתם זאת בחשבון? כדאי למנוע כל מצב של עוגמת נפש לילד שלכם החוגג יום הולדת. לכן כדאי להזמין מינימום 15 ילדים ליום ההולדת כך שגם במקרה וכמה ילדים לא יגיעו, עדיין יישארו מספיק ילדים להפעלת יום הולדת שמחה.

ישנם הורים המחליטים לחגוג יום הולדת נסיכות או פיות לבנות בלבד, ישנם הרבה קונספטים ליום הולדת לבנות כדאי להזמין את הבנות מהגן, החברות מהשכונה או מהחוג וכמה בנות מהמשפחה. הפעלת יום הולדת צבעונית עם המון בנות יפיפיות.

אז דאגנו למוזמנים, מה עם הפעלה מותאמת לנסיך או הנסיכה שלכם?

הכנסו ובחרו הפעלות ליום הולדת המתאימה לכם או התקשרו 052-5906032