הפעלה ליום הולדת בבית

הפעלה ליום הולדת בבית

הפעלה ליום הולדת בבית – האם אפשרי ?

יום הולדת מתקרב ואנחנו בתור הורים צרכים לדאוג להמון פרטים וביניהם: מקום החגיגה.
ההוצאות רבות כגון: הפעלת יום הולדת מתאימה, קישוט המקום, עוגה, ממתקים, פיצות, הפתעות ועוד.. כי כל רצוננו שהילד שלנו ירגיש מיוחד ומאושר ביום ההולדת שלו.

ובשבילו נוריד אפילו את הירח. הרבה הורים גם מחפשים מקום לחגוג בו את יום ההולדת לילד והעלויות גדלות. ולכן לפני שאנחנו מוציאים כספים ניתן לשקול הפעלה ליום הולדת בבית.

הפעלה ליום הולדת בבית יכולה להיות הפעלה קסומה ושמחה ובנוסף לחסוך לנו הוצאות נוספות. כדאי לחפש חלל בבית ששם ניתן יהיה לחגוג ולפנות אותו לגמרי.

במידה וההורים של הילדים נשארים ניתן לארגן מקום בסלון או במרפסת כך גם לא יהיו הפרעות בהפעלת יום ההולדת וגם ההורים יוכלו לשבת ולשוחח כשהילדים שלהם נהנים מפעילות ליום הולדת מרתקת.

סוגי פעילויות ליום הולדת שניתן לחגוג בבית

ישנם הרבה סוגי פעילויות ליום הולדת שניתן לחגוג בבית. הכול תלוי בגודל המקום. למקום קטן יותר ניתן להזמין תיאטרון בובות או קוסם יש אפשרות להפעלת יום הולדת תיאטרון או מסיבת פיגמות ולמקום גדול יותר ניתן להזמין כמעט כל סוג של הפעלה לילדים.
ולכן הפעלה ליום הולדת בבית זו אפשרות שכדאי מאוד לקחת בחשבון כך תוכלו לחסוך הוצאות, להיות נגישים לדברים שתצטרכו במהלך המסיבה, ולקשט את הבית בבלונים שיוכלו להישאר למשך שבוע ולהזכיר לנו את מסיבת יום ההולדת הקסומה.

והכי חשוב לפני שאנחנו שולחים הזמנות לכולם להזמין הפעלת יום הולדת שמחה וצבעונית עם מפעיל ליום הולדת שיודע לרתק ילדים ולעשות שמח.

הכנסו ובחרו הפעלות ליום הולדת המתאימה לכם או התקשרו 052-5906032.

בקצפת צוות מקצועי ואמין של מפעילים המגיעים מרקע של חינוך ומשחק שיביאו את השמחה והקסם לאירוע שלכם. אנו נתאים לך את המפעיל/ה המתאימה עבורך לפי אזור, גיל החוגג, כמות הילדים ודרישות מיוחדות שלכם.