מי אנחנו ?

מי אנחנו ?

הפקת אירועים חווייתיים לילדים מתוך חדשנות ומקצוענות

אנחנו בקצפת מתמחים בהפקת הפעלות לילדים המשלבות תוכן, ערכים, הנאה ושמחה אמתית! הפעלות לגנים, הפעלות לאירועים משפחתיים ובעיקר הפעלות ליום הולדת. אנו דואגים לשים את ילד יום ההולדת במרכז החגיגה, שירגיש הכי מיוחד. ולדאוג להפעלה ליום הולדת מותאמת לגיל, לנושא שקרוב לליבו של הילד ולתחביבים שלו.

בהפעלת יום ההולדת כל הילדים שותפים. אנו דואגים שההפעלה תהיה מגוונת ותכלול המון דברים כיפיים ושמחים תוך דגש על ריכוז הילדים וחשיבות היום המיוחד. אנו מתחדשים כל הזמן ומוסיפים אטרקציות ונושאים חדשים לפי טרנד, הכול כדי שנוכל לתת מענה לצורך שלכם ולהתאים את המסיבה לחלום של ילדכם.

כי יום הולדת יש רק פעם בשנה – חוויה לילדים ונחת להורים

בקצפת צוות מפעילים מקצועי שמגיע מרקע של חינוך ומשחק ואהבה גדולה לילדים. הצוות בקצפת עם וותק של 5-10 שנים בתחום. המפעילים ליום הולדת מגיעים בתלבושת מותאמת לנושא הפעלת יום ההולדת שנבחר אתכם. אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ומשקיעים בכל הפעלה. יש לנו אלפי המלצות של הורים מרוצים והמון לקוחות קבועים שחוגגים אתנו בכל שנה.

אנו רואים את העבודה שלנו כשליחות עצומה לשמח ילדים ולשם כך אנו קמים בכל יום עם המון סיפוק ואנרגיה אין סופית.

אם אתם עדיין שואלים את עצמכם למה כדאי להזמין אותנו לחגוג מסיבת יום הולדת לילדכם?

 • ילד/ת יום הולדת נמצא/ת במרכז החגיגה

  המפעילים שלנו דואגים להגיע כחצי שעה לפני הגעת הילדים לאפר להלביש בתלבושת מיוחדת את ילד/ת יום ההולדת וליצור אינטראקציה טובה, כזו שגם ילדי יום הולדת ביישנים משתתפים ומוכנים להיות מלך או מלכת היום הולדת ליום אחד מיוחד!

 • מבחר של נושאים להפעלה לבחירת ילד/ת היום הולדת וההורים

  ההפעלות ליום הולדת של קצפת מגוונות בשלל נושאים וניתן לבחור בדיוק את הנושא האהוב על ילדי יום ההולדת: הפעלת יום הולדת נסיכות ואבירים, הפעלת יום הולדת פיראטים, הפעלת יום הולדת חד קרן, הפעלת יום הולדת לשבור את הקרח, מסיבת פיג'מות, מסיבת בנות, אינדיאנים, הישרדות ועוד…

  ההפעלה ליום הולדת משלבת בתוכה מסרים חינוכיים לילדים.

 • הפעלה מרתקת ומגוונת במבחר של אטרקציות לילדים

  המפעילים בקצפת מביאים את השמחה לחגיגה מתחילת הפעלת יום ההולדת ועד לסיומה הילדים נהנים ממבחר של פעילויות ואטרקציות מיוחדות: איפור אומנותי וקעקועי נצנצים, ג'ימבורי נייד, מכונת בועות מכונת שלג, קסמים, הצגה מהאגדות, מעגל מתופפים,
  קרנבל ריקודים, בלוני צורות, תיאטרון בובות, טקס המלכה חגיגי, הפתעות מיוחדות ועוד המון הפתעות.

 • הפעלה שנותנת ביטוי לכל ילד/ה שמשתתף במסיבה

  המפעילים ליום הולדת דואגים לתת יחס לכל ילד ושאף אחד לא יקופח הכול בקצב המוזיקה עם המון שמחה ואהבה הם עוברים בהפסקה כשכולם אוכלים ודואגים לקשט את הפנים לילדים גם במשחקים גם בקסמים כולם מרוצים!

 • הצגת פתיחה לבחירת ילד/ת היום הולדת ובשיתופו

  המפעילים ליום הולדת הינם מרקע של חינוך ומשחק עם חוש דרמה מפותח
  יתאימו לכל חגיגה הצגת פתיחה מרתקת בשיתוף ילד/ת יום ההולדת. הפעלת יום הולדת מהאגדות בשיתוף הילדים.

 • יום הולדת שמח במיוחד

  המפעילים ליום הולדת דואגים שהפעלת יום ההולדת תהיה שמחה במיוחד ולכן הם מגיעים עם מגוון אביזרי תנועה, סרטים ופונפונים נרקוד, נשיר ונפזז ברחבה ונשמח את ילד/ת יום ההולדת בקיצור מהפכה של שמחה!

 • טקס המלכה מדהים

  לקראת סיום המסיבה תגיע בובת ענק להעניק את העוגה לילד/ת יום ההולדת. באוויר יתעופפו להם בועות, נרים גבוה גבוה את הנסיך/ה ונשאר רק לבקש משאלה… כן, שנזכה לחגיגה כזו גם בשנה הבאה…